perkamdzivoklus.lv

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Jums ir papildus jautājumi? Noskaidrojiet tos saziņas posmā

1. VAI VEICAT KONSULTĀCIJAS DZĪVOKĻU PĀRDOŠANĀ?

Mēs sniedzam bezmaksas konsultācijas visos jautājumos par jebkādiem nekustamā īpašuma pārdošanas jautājumiem.

2. KĀ PĀRDOT DZĪVOKLI RĪGĀ UN TĀS APKĀRTNĒ?

1. Aizpildiet pieteikuma formu un sniegsim bezmaksas konsultāciju kā visveiksmīgāk pārdot dzīvokli; 2. Saņemsiet piedāvājumu; 3. Parakstīsim dokumentus pie notāra; 4. Saņemsiet naudu.

3. CIK PERKAMDZIVOKLUS.LV MAKSĀS PAR MANU ĪPAŠUMU?

Savu piedāvājumu mēs balstām uz aktuālo tirgus situāciju, īpašuma atrašanās vietu, tehnisko stāvokli un termiņu naudas saņemšanai. Ņemam vērā, ka īpašums tiek pārdots “tāds kā ir”, bez remonta vai citiem uzlabojumiem. Jums nav jāmaksā komisijas maksa vai reklāmas izdevumi. Perkamdzivoklus.lv apmaksā visas pārreģistrācijas izmaksas. Ātri un vienkārši.

4. KAS IR VAJADZĪGS PIRMS PĀRDODU SAVU ĪPAŠUMU?

Galvenā lieta ir pieņemt lēmumu, ka īpašumu vēlaties pārdot. Pirms pārdošanas izanalizēsim īpašuma dokumentus, veiksim tirgus izpēti, sapratīsim savu pozīciju tirgū jeb īpašuma patieso vērtību. Un ja mūsu domas par cenu sakritīs, uzsāksim sadarbību.

5. KĀ PERKAMDZIVOKLUS.LV VEIC ĪPAŠUMA NOVĒRTĒJUMU?

Iepazīstamies ar īpašumu, dokumentāciju un veicam novērtējumu. Pielāgojamies jūsu vēlmēm, sniedzam pakalpojumus gan klātienē, gan attālināti. Piesakieties bezmaksas konsultācijai, lai uzzinātu vairāk.

6. KĀDĀ STĀVOKLĪ JĀATSTĀJ ĪPAŠUMS?

Tāds kā ir. Var atstāt nevajadzīgās mantas un nav jāveic remonts vai citi uzlabojumi.

7. PIEDĀVĀJUMS NO PERKAMDZIVOKLUS.LV KAUT KO MAKSĀ?

Tas ir bezmaksas.

8. JŪS PĒRKAT DZĪVOKĻUS?

Mēs pērkam dzīvokļus un dzīvokļu mājas Rīgā un tās apkārtnē.

9. KĀDOS PROJEKTOS JŪS PĒRKAT DZĪVOKĻUS?

Mēs pērkam visu sēriju dzīvokļus: Staļina laika, Hruščova, lietuviešu, čehu tipa, specprojektus, 103., 119., 467., 602. sērijas dzīvokļu ēkas, mazģimeņu, jaunos projektus, renovētas ēkas, nerenovētas pirmskara laika un koka mājās.

10. VAI MAKSĀSIET TIRGUS CENU PAR MANU DZĪVOKLI?

Katram klientam izstrādājam atbilstošāko piedāvājumu, ņemot vērā īpašuma atrašanās vietu, tehnisko stāvokli, apgrūtinājumu un laika termiņus. Piesakieties bezmaksas konsultācijai un izteiksim labāko piedāvājumu.

11. VAI IR IESPĒJAMS PĀRDOT DZĪVOKLI PIRMS IZSOLES BEIGĀM?

Jā, pērkam dzīvokļus arī pirms izsoles beigām. Sazināmies ar tiesu izpildītājiem un banku, lai apturētu izsoles procesu, un jūs nepazaudētu naudu par savu īpašumu.

12. VAI PĒRKAT DZĪVOKLI AR HIPOTĒKU?

Jā, pērkam dzīvokli ar hipotēku. Veicam komunikāciju ar kreditējošo iestādi, atrodam labāko iespējamo risinājumu, kas apmierina gan Pārdevēju, gan Pircēju, un veicam darījumu. Piesakieties bezmaksas konsultācijai un izteiksim labāko piedāvājumu.

13. AR KO PERKAMDZIVOKLUS.LV ATŠĶIRAS?

Mēs esam privātu investoru grupa, kurus nebaida dzīvokļi arī sliktā stāvoklī. Palīdzam sakārtot dokumentus pirms pārdošanas, lai jūs variet ietaupīt laiku un naudu. Piedāvājam ātrāko naudas saņemšanas variantu.

14. KAD ES SAŅEMŠU NAUDU PAR SAVU ĪPAŠUMU?

Jūs saņemsiet samaksu par savu īpašumu jau nākamajā dienā pēc līguma parakstīšanas.

SAZINĀSIMIES AR JUMS STUNDAS LAIKĀ

Spiediet pogu zemāk, lai aizpildītu anketu vai zvaniet +371 28 355 506 Sazināsimies ar Jums jau tuvākās stundas laikā, lai noskaidrotu visu nepieciešamo informāciju par Jūsu īpašumu.

Aizpildiet anketu un bezmaksas
saņemiet savu piedāvājumu
!

Mēs ar Jums sazināsimies 1h laikā, lai noskaidrotu visu nepieciešamo par īpašumu un radušos situāciju. Saņemsiet individuāli pielāgotu piedāvājumu!

VAI ZVANI +371 28 35 5506