perkamdzivoklus.lv

UZZINI VAIRĀK PAR PERKAMDZIVOKLUS.LV

Uzņēmums, kam rūp katrs klients un izstrādājam individuālus risinājumus

KĀDĒĻ MAN IZVĒLĒTIES PERKAMDZIVOKLUS.LV?

Perkamdzivoklus.lv strādā kopš 2018. gada, piedāvājot ātrāko un vienkāršāko veidu kā pārdot īpašumu. Mēs specializējamies dzīvokļu pirkšanā jebkādā stāvoklī un palīdzam sakārtot dokumentus pirms pārdošanas, lai klienti var izbaudīt ietaupīto laiku un nervus.

Šo gadu laikā esam nopirkuši vairākus desmitus dzīvokļu un palīdzējuši simtiem klientu ar dažādiem nekustamo īpašumu pārdošanas jautājumiem.

Daudzu gadu pieredze ļauj mums būt profesionāļiem savā jomā un darīt to labāk par citiem. Mēs specializējamies sarežģītu nekustamo īpašumu pārdošanā. Mūsu klienti novērtē iespēju uzticēties un “atdot” savas problēmas mums. Klienti ir informēti par katru soli, ko veicam visa procesa laikā. Godīgi veicam savu darbu, lai palīdzētu atrisināt ikvienu problēmu ar nekustamā īpašuma pārdošanu.

Mēs uzņemamies 100% atbildību par katru klientu, it īpaši tajos gadījumos, kad jāatrisina dažādas negaidītas problēmas kā ķīlas noņemšana, dažādu jautājumu skaņošana ar banku, komunikācija ar tiesu izpildītāju par parādu dzēšanu, mantojuma sakārtošana. Jūs variet būt droši, ka visas jūsu problēmas atrisinās mūsu komanda jūsu vietā.

Perkamdzivoklus.lv ir lielisks risinājums, ja meklējat vieglu un ātru veidu kā pārdot savu dzīvokli. Mēs pērkam īpašumu “tādu kā ir”, kas nozīmē, ka jūs ietaupiet laiku uz remonta darbiem, īpašuma reklamēšanu pašam vai caur starpnieku, īpašuma rādīšanām, vērtējumiem un banku kredītu piešķiršanām citiem pircējiem. Mums ir svarīgi, ka jūs ātri sasniedzat savu mērķi un esat apmierināti ar savu izvēli sadarboties ar mums.

"Neesmu precīzi skaitījis, bet esmu palīdzējis ap 200 klientiem. Klienti novērtē, ka esmu atbalstošs, lojāls, uzticams un fleksibls."

-Uldis, uzņēmuma īpašnieks

ULDIS CĪRULIS, PERKAMDZIVOKLUS.LV VADĪTĀJS

Dibināju Perkamdzivoklus.lv, jo neredzēju, ka Latvijā kāds palīdzētu atrisināt visa tipa problēmas, ar kurām var saskarties nekustamā īpašuma saimnieki.

Man bija svarīgi, ka mani klienti var uzelpot un pašiem nav jārisina 100 problēmas vienlaicīgi, lai pārdotu savu īpašumu. Pats dažreiz smejos, ka daru to, ko citi negrib darīt 😃 Nekustamo īpašumu pārdošana un birokrātija ir mana sirdslieta, ne darbs.

Ulds cīrulis perkamdzivoklus.lv vadītājs

MAN IR 8+ GADU PIEREDZE NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA PĀRDOŠANĀ

Šī joma aizsākās jau ģimenē - tēvs ir būvinženieris ar 30 gadu pieredzi, māte ir strādājusi kā projektu vadītāja lielās attīstītāju kompānijās, pārējie radinieki ir arhitekti, dizaineri. Pats esmu mācījies RTU būvinženieriju un pirms nekustamā īpašuma pārdošanas un attīstīšanas strādāju 8 gadus būvniecībā.

JAU NO PIRMĀS DIENAS, KAD SĀKU STRĀDĀT AR NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA PĀRDOŠANU....

Man bija jāspēj pārdot problemātiski īpašumi un jārisina problemātiskas situācijas, kā, piemēram, kopīpašuma jautājumi un viss, kas ar to saistās, dažādas konfliktsituācijas. Bija kolēģi, kas no šādiem darījumiem mēģināja izvairīties, savukārt man nekas nelikās par sarežģītu. Galvenais bija turpināt darīt un mācīties no katras šādas situācijas. Tas deva lielu pieredzi šajā nozarē.

BIEŽI DZIRDU NO KLIENTIEM “ŽĒL, KA NESATIKU TEVI ĀTRĀK"

Ir vieglāk uzticēt savu problēmu vienam cilvēkam, nevis doties no viena kantora uz citu. Šo gadu laikā zinu, kas ir labākais un ātrākais variants, ko varu piedāvāt saviem klientiem. Tas rada uzticību, un to ļoti vērtēju ikdienas darbā.

Neesmu precīzi skaitījis, bet esmu palīdzējis ap 200 klientiem. Klienti novērtē, ka esmu atbalstošs, lojāls, uzticams un fleksibls. Nekustamais īpašums ir mans sirdsdarbs, tāpēc mani aizrauj un padodas risināt dažādus izaicinājumus.

SAZINĀSIMIES AR JUMS STUNDAS LAIKĀ

Spiediet pogu zemāk, lai aizpildītu anketu vai zvaniet +371 28 355 506 Sazināsimies ar Jums jau tuvākās stundas laikā, lai noskaidrotu visu nepieciešamo informāciju par Jūsu īpašumu.

Aizpildiet anketu un bezmaksas
saņemiet savu piedāvājumu
!

Mēs ar Jums sazināsimies 1h laikā, lai noskaidrotu visu nepieciešamo par īpašumu un radušos situāciju. Saņemsiet individuāli pielāgotu piedāvājumu!

VAI ZVANI +371 28 35 5506