perkamdzivoklus.lv

PRIVĀTUMA POLITIKA

Privātuma Politika

Pirms piekrīti PARAKSTĪTIES uz jaunumu vēstulēm, zemāk aizpildot formu, palūgsim iepazīties ar informāciju par Tavu ievadīto datu apstrādi!

Tavu ievadīto datu apstrāde notiks ar nolūku nodrošināt mūsu Uzņēmuma SIA Apartments komerciālo paziņojumu nosūtīšanu Tev pēc Tavām interesēm, pēc Tavas parakstīšanā. Kā arī, lai izpildītu ar Tevi līgumsaistības. Gadījumā, ja personas datus nesniegsi, nevarēsim Tev piedāvāt komerciāla rakstura e-pasta jaunumu vēstules un nenoslēdzot līgumu, nevarēsim Tev piedāvāt mūsu pakalpojumus.

Parakstoties un dodot piekrišanu komerciāla rakstura jaunumu vēstulēm, mēs varam veikt Tavu datu profilēšanu, lai izsūtītu Tev komerciāla rakstura jaunumu vēstules, ņemot vērā Tavas veiktās darbības e-pasta un Tavus ievadītos datus. Piemēram, ja e-pastā uzspiedīsi uz konkrētas saites par konkrētu tematu, mēs Tev varam izsūtīt piedāvājumu, kas ietver šo Tematu. Tādā veidā nosūtot Tev to, kas Tev varētu interesēt labāk. Vai ietverot Tevi segmentā un attiecīgi šim segmentam izsūtot konkrētu komerciāla rakstura jaunumu vēstuli.

Dodot savu piekrišanu, saņemt jaunumu vēstules, Tev būs iespēja atrakstīties no komerciālajiem paziņojumiem katrā e-pasta, kas Tev tiks nosūtīts. Atrakstoties, mēs saglabāsim Tavus datus 2 gadus ar statusu atrakstījies, lai Tu nesaņemtu komerciāla rakstura jaunumu vēstules, pirms atkārtoti neesi devis savu piekrišanu saņemt.

Personas datus, ko Tu ievadi parakstīšanās anketā, mēs nodosim glabāšanai un apstrādei arī trešajai pusei – Eiropas savienības datu centram Latvijā, kurā tiek veikta ievadīto datu apstrāde šifrētā veidā. Ārpus Eiropas savienības dati netiks nodoti.

Tavi ievadītie personas dati tiks glabāti tik ilgi, kamēr Tu vērsi vaļā nosūtītos komerciālos paziņojumus, bet ne ilgāk kā 2 gadus, ja šo 2 gadu laikā neatvērsi nevienu no komerciālajiem paziņojumiem.

Tev ir tiesības mums pieprasīt piekļuvi saviem datiem, tos labot, dzēst vai ierobežot to apstrādi. Tev ir arī tiesības iebilst pret datu apstrādi, kā arī tiesības datus pārnest. Labot savus datus Tu varēsi arī komerciālajos e-pasta ziņojumos, kas Tev tiks sūtīti, apakšā zem e-pasta spiežot uz “atjaunot manu profilu”

Tev ir tiesības iesniegt sūdzību par nelikumīgu datu apstrādi datu aizsardzības uzraudzības iestādei, kas Eiropas savienības dalībvalstī Latvijā, kur notiks datu apstrāde, ir Datu valsts inspekcija.

Tavu datu apstrādes juridiskais pamats ir piekrišana un/vai līgumsaistību izpilde ar Tevi.

SIA Apartments kontaktinformācija:

Meistaru iela 10, Rīga, LV-1050
Tālr.: +371 28355506
E-pasts: [email protected]

Aizpildiet anketu un bezmaksas
saņemiet savu piedāvājumu
!

Mēs ar Jums sazināsimies 1h laikā, lai noskaidrotu visu nepieciešamo par īpašumu un radušos situāciju. Saņemsiet individuāli pielāgotu piedāvājumu!

VAI ZVANI +371 28 35 5506