perkamdzivoklus.lv

DAŽI NO MŪSU KLIENTU STĀSTIEM

Iepazīsties ar klientu stāstiem un uzzini, kā perkamdzivoklus.lv var palīdzēt Jums!

KLIENTU STĀSTS

MANTOTS DZĪVOKLIS
AR PARĀDIEM

SITUĀCIJA:
Pārdevējs vērsās pēc palīdzības sakārtot viņa saistības ar nekustamo īpašumu, kuru bija mantojis no vecmammas. Pats dzīvoja šajā dzīvoklī, bet mantojuma lieta nebija sakārtota līdz galam, bija liela summa jāmaksā notāram. Visam dzīvoklim krājās komunālo maksājumu un nekustamā īpašuma nodokļa parāds. Sāka zvanīt parādu piedziņas kompānija. Diemžēl visu samaksāt nebija iespējams, un dzīvoklis kļuva par apgrūtinājumu.

RISINĀJUMS
Mēs palīdzējām pārdevējam sakārtot mantojuma lietu, nomaksājam notāra pakalpojumus, komunālo rēķinu, nekustamā īpašuma nodokļa parādus un nopirkām no Pārdevēja šo dzīvokli. Pārdevējs varēja tālāk nopirkt vai īrēt sev mazāku, piemērotāku dzīvokli. Nesteidzīgi ļāvām pārdevējam palikt vēl dzīvoklī, kamēr tiek atrasts jaunais mājoklis.

KLIENTU STĀSTS

DZĪVOKLIS SLIKTĀ
STĀVOKLĪ, BEZ REMONTA

SITUĀCIJA:
Pārdevējs vērsās pēc palīdzības sakārtot viņa saistības ar nekustamo īpašumu, kuru bija mantojis no vecmammas. Pats dzīvoja šajā dzīvoklī, bet mantojuma lieta nebija sakārtota līdz galam, bija liela summa jāmaksā notāram.

Visam dzīvoklim krājās komunālo maksājumu un nekustamā īpašuma nodokļa parāds. Sāka zvanīt parādu piedziņas kompānija. Diemžēl visu samaksāt nebija iespējams, un dzīvoklis kļuva par apgrūtinājumu.

RISINĀJUMS
Izteicām piedāvājumu par dzīvokļa iegādi, vienojāmies par cenu un notika darījums. Palīdzējām atbrīvoties no nevajadzīgajām mantām un mēbelēm. Saimnieks saņēma naudu 3 dienu laikā pēc darījuma noslēgšanas un varēja to investēt tālāk.

KLIENTU STĀSTS

IEĶĪLĀTS DZĪVOKLIS
AR PARĀDIEM

SITUĀCIJA:
Pārdevēja vēlējās pārdot savu dzīvokli trīs iemeslu dēļ. Pirmkārt, bija uzkrājies liels komunālo rēķinu parāds. Otrkārt, dzīvoklis bija ieķīlāts par labu nebanku kreditoram, kurš sūtīja pirmstiesas brīdinājumu vēstules par parāda piedziņu. Treškārt, dzīvoklim nebija sakārtota mantojuma lieta. Tas bija reģistrēts uz pārdevējas mirušās mātes vārda. Pārdevēja dzīvoja kopā skolas vecuma bērnu, un tas viss kopā radīja lielas galvas sāpes, tāpēc bija nepieciešams steidzams risinājums.

RISINĀJUMS
Mēs palīdzējām sakārtot mantojuma lietu, atrisinājām parāda piedziņu no nebanku kreditora, apmaksājām komunālo maksājumu parādu un samaksājām godīgu summu Pārdevējai par dzīvokli. Pārdevējas problēma bija atrisināta, viņa ieguva sirdsmieru un varēja turpināt normālu dzīvot tālāk un nedomāt par parādu piedziņām.

KLIENTU STĀSTS

IZSOLĒ NONĀCIS DZĪVOKLIS

SITUĀCIJA:
Pārdevēja diemžēl bija nonākusi neapskaužamā situācijā. Dzīves apstākļi bija tā iegriezušies, ka dzīvoklim bija sakrājies paliels komunālo un nodokļu maksājumu parāds. Tie netika laicīgi apmaksāti, un īpašniecei sāka nākt pirmstiesas brīdinājums no tiesu izpildītāja. Saistību nenokārtošanas gadījumā īpašums tiktu izsolīts izsolē. Bija nepieciešama steidzama rīkošanās.

RISINĀJUMS
Mēs uzņēmāmies komunikāciju ar tiesu izpildītāju, ar kuru vienojāmies par lietas izbeigšanu. Palīdzējām nokārtot parādsaistības un nopirkām dzīvokli. Palīdzējām pārdevējai pārvākties uz jauno mājokli.

KLIENTU STĀSTS

SLIKTĀ STĀVOKLĪ, NESAKĀRTOTI DOKUMENTI, AR PARĀDIEM

SITUĀCIJA:
Pārdevējs bija nonācis finansiālās grūtībās. Abi ar sievu saprata, ka dzīvoklis, kurā viņi dzīvoja, ir par dārgu, tāpēc vērsās pie mums pēc palīdzības. Dzīvoklis bija sliktā stāvoklī un bez remonta. Papildus bija problēmas ar nesakārtotiem dokumentiem un neapmaksātiem komunālajiem rēķiniem.

RISINĀJUMS
Mēs sniedzām bezmaksas konsultāciju un ieteicām savu risinājumu šajā situācijā. Kad pārdevējs piekrita ar mums sadarboties, tad sakārtojām nekustamā īpašuma dokumentus, nomaksājām parādu un samaksājām Pārdevējam par viņa dzīvokli. Abi bija pateicīgi par šo sadarbību, jo beidzot varēja dzīvot bez satraukuma un par saņemto naudu atrast sev jaunu mājokli.

KLIENTU STĀSTS

ĀTRI PĀRDOT, JO BRAUC PROM UZ ĀRZEMĒM

SITUĀCIJA:
Pārdevēja vērsās pie mums, jo viņa brauca prom uz ārzemēm, un steidzami bija nepieciešams pārdot dzīvokli.

RISINĀJUMS
Dažu dienu laikā vienojāmies par darījumu, parakstījām dokumentus, veicām samaksu, un Pārdevēja ar mierīgu sirdi varēja doties savā ceļojumā.

SAZINĀSIMIES AR JUMS STUNDAS LAIKĀ

Spiediet pogu zemāk, lai aizpildītu anketu vai zvaniet +371 28 355 506 Sazināsimies ar Jums jau tuvākās stundas laikā, lai noskaidrotu visu nepieciešamo informāciju par Jūsu īpašumu.

Aizpildiet anketu un bezmaksas
saņemiet savu piedāvājumu
!

Mēs ar Jums sazināsimies 1h laikā, lai noskaidrotu visu nepieciešamo par īpašumu un radušos situāciju. Saņemsiet individuāli pielāgotu piedāvājumu!

VAI ZVANI +371 28 35 5506